Elke keer weer streek ik over mij hard als mijn vriend iets had gedaan waar ik het absoluut niet mee eens was. Nu hij nog extremer dingen doet is de maat vol, ik ga bij hem weg en zoek een man die een "normaal" leven lijd.
Daten met geile milf Emilliande van 29 uit Oegstgeest, Zuid-Holland
Lookingforslave (55)
★★★★★
Mijn vorige slaaf komt niet meer bij me, we klikten toch niet zoals het zou moeten. Daarom zoek ik wederom een onderdanige man, die mijn slaaf wil worden. We bespreken uiteraard hoe we het allebei willen en dan kan het niet mislukken.
Lekker in de natuur en dan dagdromend over wat de toekomst zou brengen. Uren kan ik dat soms wel doen. Maar ik kom altijd op het zelfde uit, iemand die mijn leven leuker zou maken.
Ik laat al veel zien op mijn foto's, maar ik kan je zeggen dat dat lang niet alles is wat ik in huis heb. Wil je erachter komen wat ik in huis heb? Kom maar hier schat, dan zal er een wereld voor je open gaan.