Niet bang om wat van mezelf te laten zien, helaas heeft dat tot nu toe nog niks opgeleverd, nog steeds niet voor zien van een date maar wel druk op zoek! Zal ik me aan je bloot geven?
Ik wil graag mijn toekomstige man vinden, tenminste als u nog trouwplannen heeft. Al veel te veel jaren ben ik single en kijk uit naar de man met wie ik het gezellig ga hebben.
Wie wil er nu in zijn eentje oud worden? Ik in ieder geval niet, vandaag dat ik mijn stoute schoenen heb aangetrokken, om hier een leuk maatje te vinden.
Lieve, oudere man gezocht om er nog wat moois van te maken. Ik voel me alleen nu ik ouder word en dat vind ik niet leuk. Ik wil leuke dingen samen doen met een lieve man, die mij nog als een prinses kan zien.
Ben graag op strand, ik hou er echt van om naar de zee te gaan kijken en mijn gedachtes alle kanten op te laten gaan. Maar gaan mijn dromen die ik dan heb nog uitkomen?