Ik weet exact wat ik wel en wat ik niet het in leven wil. wat ik wel wil is snel een leuke jongen leren kennen die met mij een heerlijke en avontuurlijk tijd wil doorbrengen.
Mijzelf zie ik niet als de lieve oma die iedere week vaste dagen oppas, het wordt mij heel erg kwalijk genomen. Persoonlijk ben ik voor mijn eigen vrijheid, ik wil niet gebonden zijn aan verplichtingen, juist nu ik niet meer werk wil ik van deze vrijheid optimaal genieten. Het is jammer dat er tegenwoordig verwacht wordt dat oma's maar te pas en te onpas oppassen. Ik bedank hiervoor, zegt alvast iets over mijn karakter. Sta ik ergens voor de 100% achter dan ben ik daarin heel moeilijk om te turnen. Dit in het kort wat mij bezig houdt, krijg je vast een kleine indruk van mij.
Bij mij moet je niet zijn voor gezellige brave knuffelseks. Ik zeg het maar meteen, om geen misverstanden te hebben. Ik hou namelijk van het hardere werk. Anaal, latex, trio, zweepjes, tepelklemmen,.... of misschien heb je zelf ook nog wel een paar wilde ideetjes? Laat het snel horen, ik kijk er al zeker naar uit!
Mijn man zegt altijd dat mijn borsten nog zo mooi rechtop staan. Het zal wel, maar doe er dan ook wat mee! Dat komt er dus niet van. Geen woorden maar daden zeg ik altijd maar!
Van de overgang heb ik zelf weinig gemerkt of zelfs niks maar mijn partner wil echt nog maar heel weinig is kan soms ook best humeurig zijn. Op dat soort momenten wil ik gewoon naar buiten lopen en leuke dingen doen met iemand anders. Helaas heb ik diegene nog niet gevonden maar ik geef het nog maar wat tijd.