Overal waar ik kom zie ik leuke stellen, gezellig op een terras in de winkel noem maar op. En ik ben getrouwd en altijd alleen hoe kan dat. wie wil deze gezellige uitjes met mij doen?
Afspreken met oudere vrouw Saveria van 45 uit Gent, Oost-vlaanderen
Joekibol (25)
★★★★☆
Volgens mij zijn hier best mannen die kennis met me willen maken, let wel, ik ga alleen voor serieuze mannen die een relatie zoeken. Dus mocht je single zijn en serieus naar een geliefde zoeken dan kan ik dat zomaar zijn!
De romantiek in mijn leven is wat ik erg mis, zeven jaar ben ik nu alleenstaand en wordt het hoog tijd om weer eens een romantisch avondje door te brengen met de man die mijn wel ziet zitten als partner.
Wat je ziet op mijn profiel aan foto's is wie ik echt ben. Maar de vraag is of daar wel iemand voor is. Ik ken de gezegde op ieder potje past een dekseltje maar is dat ook echt zo?