De leukste tante zo noemen ze mij, ik ben dol op gekke dingen doen en gek op kinderen. En ik ben nog gekker op reizen. De wereld ontdekken en kijken wat voor een moois er allemaal is.
Hallo leuke mannen van Nederland. Wie zoekt er een vrouw om het zo nu en dan eens mee te doen? Ik heb een vriend, maar we zijn eigenlijk meer broer en zus, leven samen omdat we niet alleen willen zijn. Maar van seks is geen sprake. Daarvoor zoek ik een leuke man ,die daar ook behoefte aan heeft.
Mijn partner heeft veel zorg nodig en dat geef ik hem ook met liefde, maar het zou ook fijn zijn als er zo af en toe iemand is die voor mij wil zorgen en mij wil laten genieten.
Ik ben er klaar voor om met een leuke man een heerlijke tijd door te brengen. Met jou wil ik gelukkig worden als er een klik tussen ons is en hoop hoop dat we nog lang van elkaar kunnen genieten.