Ja ik wil, nee ik bedoel niet trouwen hoor. Ik wil iets heel anders zou ik maar zeggen. Lekkere hete stomende seks op plekken waar je er gewoon zin in hebt. Dus zoek ik een avontuurlijke man.
Bij mij moet je niet zijn voor gezellige brave knuffelseks. Ik zeg het maar meteen, om geen misverstanden te hebben. Ik hou namelijk van het hardere werk. Anaal, latex, trio, zweepjes, tepelklemmen,.... of misschien heb je zelf ook nog wel een paar wilde ideetjes? Laat het snel horen, ik kijk er al zeker naar uit!
Ik krab mij soms achter de oren of ik toch niet beter voor een jongere man had kunnen kiezen. Mijn partner is 20 jaar ouder dan ik, hij is al zijn levenslust al kwijt, terwijl ik nog vol levenslust zit. Het voelt of ik achter de geraniums zit, ik zoek iemand die mij achter de geraniums vandaan wil halen.
Gouden bergen kan ik je niet beloven, daar ligt de situatie iets te ingewikkeld voor. Maar zo nu en dan een avondje lekkere spanning en stoute dingen durf ik wel aan te gaan. Misschien kan ik zelfs wel een keer blijven slapen, ik ben een kampioen in het verzinnen van smoezen.
Ik geniet regelmatig in Duitsland, daar in de mooie Eifel gebied heb ik een prachtig onderkomen opgebouwd de laatste jaren. Vooral in de winter kan je er heerlijk genieten van de natuur, de rust en zeker de ruimte.
De kinderen zijn de deur uit, mijn jongste zoon is eindelijk op eigen benen gaan staan. Wel onder druk van mij, want op je 40e nog bij je moeder wonen is geen gezonde situatie. Het is tijd om voor mijzelf te kiezen, tijd om nog op zoek te gaan naar een lieve man die samen met mij ervoor wilt gaan.