Sexdating met oude mama Djenna van 43 uit Valkenswaard, Noord-Brabant
Omaatjelief (74)
★★★★☆
Lieve, oudere man gezocht om er nog wat moois van te maken. Ik voel me alleen nu ik ouder word en dat vind ik niet leuk. Ik wil leuke dingen samen doen met een lieve man, die mij nog als een prinses kan zien.
Of ik hier goed zit weet ik niet, daar zal ik met de tijd wel achter komen. Ik hoop in ieder geval te kunnen klikken met iemand van rond mijn leeftijd. Iets ouder of iets jonger is prima maar ik ben geen oma die een toyboy zoekt.
Wat meer plezier beleven is aan mij wel besteed, ik ben niet iemand die zichzelf kan vermaken maar met een lieve vriend naast me gaat mij dat gemakkelijk af. Ik hoop snel iemand te vinden waarmee het gezellig is.
In het begin was ik blij dat ik bij mijn man weg was, vrijheid! Maar begint nu toch weer te kriebelen. Niet naar hem natuurlijk, maar zou wel weer fijn zijn een levenspartner te hebben.