Gratis Aanmelden

Daten met lekkere vrouw (47)

Moksa (47)

Ik ben een heel gezellige dame die er ook van houd om geregeld op stap te gaan. Niet met mijn man maar wel met vrienden en dan durven wij ook eens uit te dagen naar de mannen. Hier schijnt dat er ook heel leuke mannen zitten. Benieuwd wie mij best wel knap vind.

Maak contact met haar
  1. Naam: Moksa
  2. Leeftijd: 47 Jaar
  3. Woonplaats: Haaltert
  4. Provincie: Oost-vlaanderen
  5. Land: België
  6. Huidskleur: Blank
  7. Geslacht: Vrouw
  8. Lengte: 160-165 cm
  9. Postuur: Normaal
  10. Oogkleur: Blauw
  11. Haarkleur: Zwart
  12. Opleiding: HBO
  13. Piercings: Nee
  14. Tatoeages: Nee
  15. Roken: Nee
  16. Relatie: Getrouwd
  17. Anaal: Ja
  18. Slikken: Ja
Daten met lekkere vrouw Moksa van 47 uit Haaltert, Oost-vlaanderen
Nogsteedshot (60)
★★★★★
Van mijn leeftijd heb ik echt geen last, ik voel me nog steeds 20 en wil gewoon heel veel seks. Nu alleen nog even een leuke man vinden die net zo veel energie heeft als ik.
Afspreken met lekkere oma
SarahTP (59)
★★★★☆
Hoi, ik ben een lieve oudere vrouw. Ik ben zorgzaam, oprecht en ik ga elke dag graag gaan werken, wat ik niet onbelangrijk vindt. Ik zoek een serieuze relatie met een man van rond mijn leeftijd.
Naaien met hete oma
Mizoen (57)
★★★★★
Ik ben al zo lang alleen dat ik bijna ben vergeten hoe ik moet zoenen laat staan de rest. Ik ben al jaren alleen en ik ben er echt klaar mee.
Sexdating met mature oma
Toffelisa (69)
★★★★☆
Mijzelf zie ik niet als de lieve oma die iedere week vaste dagen oppas, het wordt mij heel erg kwalijk genomen. Persoonlijk ben ik voor mijn eigen vrijheid, ik wil niet gebonden zijn aan verplichtingen, juist nu ik niet meer werk wil ik van deze vrijheid optimaal genieten. Het is jammer dat er tegenwoordig verwacht wordt dat oma's maar te pas en te onpas oppassen. Ik bedank hiervoor, zegt alvast iets over mijn karakter. Sta ik ergens voor de 100% achter dan ben ik daarin heel moeilijk om te turnen. Dit in het kort wat mij bezig houdt, krijg je vast een kleine indruk van mij.
Sexdating met grijze oma
Moixje (72)
★★★★★
Ik ben misschien een oude heks, maar ik kan het wel gezellig maken.
Dating met oudere oma
Danney (60)
★★★★★
Ouderdom komt met gebreken is mij altijd geleerd maar gelukkig is dat bij mij nog niet zo. Ik geniet nog vol op en doe nog steeds leuke dingen. Het is dan jammer genoeg nog steeds in mijn eentje.
Naaien met grijze oma
Elle-Noor
★★★★★★★★★★
Hallo allemaal, is er iemand die mijn keuken kan betegelen? Het is een kleine keuken. Ik heb alleen geld voor tegels, maar het werk betaal ik met mijn lichaam.
Tegels leggen (Klus van 4 uur)
Betje
★★★★★★★★★☆
Ok, het is niet de meest recente foto van me, maar ik ben niet veel veranderd. Ik upload deze om je te laten zien wat je krijgt wanneer je me komt helpen met wat zware klusjes..
Objecten transporteren (Klus van 1 uur)
Caitlynn
★★★★★★★★★★
Ik ga bij mijn vriendin intrekken en ik zoek een sterke man die me kan helpen met de verhuizing. We zijn beiden bi-seksueel, misschien vinden we een leuke beloning?
Verhuizing (Klus van 4 uur)
Annemie
★★★★★★★★★☆
Ik zoek iemand die een blok beton weg kan halen bij mij en ik weet niet wat je er voor vraagt, maar misschien is het leuk als ik je eens lekker verwen? Alleen met mijn hand..
Grof vuil wegbrengen (Klus van half uur)
© 2026 Straks Daten