Vind Marokko een prachtig land, ben er al een aantal keren geweest en ben en blijf er van onder de indruk. Aankomend jaar willen mijn ouders er niet heen, maar ik eigenlijk wel. Dus ik zoek een reismaatje.
Naaien met grijze tiener Shairaa van 20 uit Leidschendam-Voorburg, Zuid-Holland
Clemecy (60)
★★★★★
In mijn relatie heb ik al jaren geen romantiek meer beleefd. Zelfs een romantisch dinertje kan er niet meer vanaf. Het lijkt me dan ook verstandig om eens buiten de deur te zoeken want ik zit namelijk nog vol met leven.
Als ik vertel wat mijn beroep is word ik vaak uitgelachen. Ik leef in een mannenwereld met mijn werk, ik ben vrachtwagenchauffeur. Verder is er niets mannelijk aan mijn karakter, ben zelf van binnen wat onzeker. Heb daar geen moeite mee, weet dat heel goed te verbloemen.
Als jij ook van schaken en andere bordspellen houdt dan ben ik op zoek naar jou. Ik hou van een spelletje en het mooie is ik kan ook nog tegen mijn verlies.