Mijn super borsten nodigen je maar wat graag uit om ze een keer te komen masseren. Ze zijn heel gevoelig en houden ervan om langdurig verwent te worden. Mocht jij een borstenman zijn dan kan jij de hoofdprijs winnen.
Sex met hete meid Sooniax van 25 uit Haarlem, Noord-Holland
Elisabeth5 (72)
★★★★★
Ik ben een spontaan, romantisch, betrouwbaar en gezellig persoon. Zorg graag voor een ander. Ik vind het leuk om uit eten te gaan of naar de bioscoop, hou van wandelen in het bos, op het strand, of in een park. Ik lees graag en vind het net zo fijn om op de bank te hangen met soms een wijntje. Ik zoek iemand die betrouwbaar en romantisch is en respect heeft voor de ander.
Tussen de lakens gebeurt er niets meer tussen ons. Logisch ook, mijn man is bijna negentig, dus dat gaat echt niet meer. Maar ik ben iets jonger en bij mij zit alles nog goed, dus ik wil nog wel. Zullen we samen eens afspreken om nog eens goed tekeer te gaan? Jonge mannen mogen ook reageren, of is dat ijdele hoop?
Het leven is gewoon zo mooi en het is zonde om daar niet van te genieten. Het zou dan ook prachtig zijn als ik hier mijn soulmate zou kunnen vinden want dan kunnen we er samen van genieten.
Het leven kan soms veel doornen hebben, de laatste doornen ben ik verloren. Dit betekent dat het leven alleen maar mooier kan worden, niets houd mij daarom meer tegen om nog de leuke lieve man te vinden.
De zeventig heb ik aangetikt, maar nog geen mankementen. Maar veel vriendinnen haken nu af bij het woord reizen en vakantie dus ik hoop iemand te vinden die wel op reis wil.
Ik merk gewoon dat er iets speelt bij mijn vriend maar hij wil daar niets over zeggen. Ik verdenk hem ervan dat hij een andere vrouw heeft leren kennen die hem meer bevalt. Denk dat het geen slecht plan is om een andere man te gaan zoeken en hoop die hier te leren kennen.