Ben in de bloei van mijn leven, zonder een vaste partner. Van mij zeggen ze dat ik een verleidster ben. Zelf zeg ik liever dat ik beter kan zuigen dan de sterkste Miele.
Sexdate met rijpe milf Moetnuwel van 29 uit Veendam, Groningen
Kirstenbotje (61)
★★★★☆
Echte zorgen heb ik niet, waar ik mij zorgen om maak is dat ik de rest van mijn leven vrijgezel blijf. Het is voor mij geen bewuste keuze, ik zou heel erg graag een vriend willen hebben. Het enige is dat ik door mijn uiterlijk een beetje uit de boot val, zo voelt dat helaas voor mij.
Ik krab mij soms achter de oren of ik toch niet beter voor een jongere man had kunnen kiezen. Mijn partner is 20 jaar ouder dan ik, hij is al zijn levenslust al kwijt, terwijl ik nog vol levenslust zit. Het voelt of ik achter de geraniums zit, ik zoek iemand die mij achter de geraniums vandaan wil halen.
Ik laat al veel zien op mijn foto's, maar ik kan je zeggen dat dat lang niet alles is wat ik in huis heb. Wil je erachter komen wat ik in huis heb? Kom maar hier schat, dan zal er een wereld voor je open gaan.
Ouder, maar heel modern hoor. Dus vandaar dat ik ook online ga om een man te vinden. Ik zie het overal om me heen gebeuren, dus misschien is er wel een man van mijn leeftijd (of jonger, dat mag natuurlijk ook) die ook zo modern is en mij op deze manier weet te vinden.
Door mijn leven heen ben ik beginnen inzien dat geluk schuilt in de kleine dingetjes. Voor mij geen luxe, al kan ik er wel van genieten. Ik werk graag in de tuin, doe aan kantklossen en ik ben een beetje flower-power ingesteld. Zoek een man waarmee het goed zit, iemand die ik aanvoel en omgekeerd.