Mijn huwelijk is alleen nog maar sleur en nog eens sleur en vooral geen enkele sex meer! Ik begrijp hem niet maar ik ga ook niet meer zitten afwachten tot hij een keertje zin heeft.
Sexdating met mature mama Puckje van 43 uit Antwerpen, Antwerpen
DjoekeTjoeke (62)
★★★★★
Wie wil er nu in zijn eentje oud worden? Ik in ieder geval niet, vandaag dat ik mijn stoute schoenen heb aangetrokken, om hier een leuk maatje te vinden.
Getrouwd, goede baan en twee leuke kinderen. Ja ik heb het goed voor elkaar maar eens een deugniet altijd een kleine deugniet. Ik zou nog graag één keer een onvergetelijke nacht willen hebben met een net zo'n deugniet. Help jij mij?
Ik geniet regelmatig in Duitsland, daar in de mooie Eifel gebied heb ik een prachtig onderkomen opgebouwd de laatste jaren. Vooral in de winter kan je er heerlijk genieten van de natuur, de rust en zeker de ruimte.
Mijn partner heeft veel zorg nodig en dat geef ik hem ook met liefde, maar het zou ook fijn zijn als er zo af en toe iemand is die voor mij wil zorgen en mij wil laten genieten.
Ik hoop echt dat je even de tijd voor me neemt, als je me meteen al leuk vind dan wil ik graag een keer met je afspreken. Ik heb wel de verwachting dat je net als ik single bent en een vaste relatie zoekt.