Gratis Aanmelden

Sexdating met oude meid (28)

Jogging (28)

Ik ga wekelijks meermaals joggen. Ik zoek een man die met mij meegaat om dan de bosjes in te duiken.

Maak contact met haar
  1. Naam: Jogging
  2. Leeftijd: 28 Jaar
  3. Woonplaats: Brussel
  4. Provincie: Brussel
  5. Land: België
  6. Huidskleur: Blank
  7. Geslacht: Vrouw
  8. Lengte: 170-175 cm
  9. Postuur: Normaal
  10. Oogkleur: Groen
  11. Haarkleur: Gekleurd
  12. Opleiding: HBO
  13. Piercings: Ja
  14. Tatoeages: Nee
  15. Roken: Nee
  16. Relatie: Lat Relatie
  17. Anaal: Ja
  18. Slikken: Nee
Sexdating met oude meid Jogging van 28 uit Brussel, Brussel
Kanja (50)
★★★★★
Lekker in de natuur en dan dagdromend over wat de toekomst zou brengen. Uren kan ik dat soms wel doen. Maar ik kom altijd op het zelfde uit, iemand die mijn leven leuker zou maken.
Neuken met hete dame
Otteleijn (57)
★★★★★
Hallo leuke mannen hier ben ik dan een leuke spontane sociale vrouw. Ik zoek eigenlijk het zelfde ook wel in een man. Want ik hoop hier iemand te vinden waar ik leuke dingen mee kan doen hapje eten, wandeling, bioscoopje en dat soort dingen. Zit ik dan bij jou goed?
Sex met bejaarde oma
Nogsteedshot (60)
★★★★☆
Van mijn leeftijd heb ik echt geen last, ik voel me nog steeds 20 en wil gewoon heel veel seks. Nu alleen nog even een leuke man vinden die net zo veel energie heeft als ik.
Afspreken met lekkere oma
Nikoleta (51)
★★★★★
De eerste helft van mijn jeugd is voorbij maar de tweede helft kan nog wel een stuk leuker worden. Althans met een gezellig maatje die leuke dingen wil doen kan dat zeker iets worden.
Afspreken met mature dame
Omaatjelief (74)
★★★★★
Lieve, oudere man gezocht om er nog wat moois van te maken. Ik voel me alleen nu ik ouder word en dat vind ik niet leuk. Ik wil leuke dingen samen doen met een lieve man, die mij nog als een prinses kan zien.
Vrijen met bejaarde oma
Toffelisa (69)
★★★★★
Mijzelf zie ik niet als de lieve oma die iedere week vaste dagen oppas, het wordt mij heel erg kwalijk genomen. Persoonlijk ben ik voor mijn eigen vrijheid, ik wil niet gebonden zijn aan verplichtingen, juist nu ik niet meer werk wil ik van deze vrijheid optimaal genieten. Het is jammer dat er tegenwoordig verwacht wordt dat oma's maar te pas en te onpas oppassen. Ik bedank hiervoor, zegt alvast iets over mijn karakter. Sta ik ergens voor de 100% achter dan ben ik daarin heel moeilijk om te turnen. Dit in het kort wat mij bezig houdt, krijg je vast een kleine indruk van mij.
Sexdating met grijze oma
Truus
★★★★★★★★★★
Ik zoek iemand die mijn ramen kan wassen - binnen en buitenkans. Ik kan het zelf niet meer doen en het is echt nodig nu... Is het OK als ik je puur in natura vergoed?
Ramen wassen (Klus van 2 uur)
Zwaantje
★★★★★★★★★☆
Zou iemand zo vriendelijk willen zijn om de afvoergoot van mijn huis te ontdoen van alle bladeren? Ik heb geen geld om je te betalen, maar ik bied je mijn lichaam voor een uur aan.
Goot schoonmaken (Klus van 2 uur)
Annefloor
★★★★★★★★★★
Ik wil mijn garage een keer flink opruimen, maar er staan wat zware objecten in. Dus ik zoek een sterke kerel die een vergoeding in natura accepteert van mij persoonlijk..
Garage opruimen (Klus van half uur)
Saar
★★★★★★★★★★
Ik ben genoodzaakt om hier een advertentie te plaatsen, want ik heb dringend een reparatie uit te laten voeren. Het is niet moeilijk voor een klusjesman, wel voor mij. In vergoed in natura
Reparatie (Klus van 1 uur)
© 2026 Straks Daten