Ik ben een schat van een vrouw die altijd voor iedereen klaarstaat. Mijn leven heb ik wel op een rijtje alleen mis ik nog mijn knuffelbeertje waar ik in de avonden lekker tegenaan kan kruipen op de bank.
Afspreken met rijpe vrouw Thblack van 45 uit Groningen, Groningen
Christien1955 (67)
★★★★★
Na mijn scheiding, die echt heel heftig was, ben ik echt door een enorme hel gegaan. Gelukkig zie ik nu het licht weer en durf ik het langzaam aan om weer nieuwe vriendschappen aan te gaan.
Mijn tweede jeugd is begonnen! Ik hoop dat hij eeuwig duurt en dat ik hem samen met een schat van een man door mag brengen. Ik ben een rustige vrouw, maar vind het ook leuk om zo nu en dan nog eens uit de band te springen. Kom je met me mee doen dan?
Pas geleden oma geworden en ik geniet daar echt van. Maar het laat mij ook wel een andere kant zien. Bij een oma hoort immers ook een opa, en dat is iets wat ik zelf ook wel echt begin te voelen.