Ontzettende gezellige goed uitziende dame als ik dat over mijzelf mag zeggen. Ik vind persoonlijk van wel eigenlijk haha. Maar ik mag er goed uit zien maar mijn behoefte wordt daar niet mee vervuld. Zou jij dat kunnen?
Vrijen met grijze dame Nayme van 51 uit Midden-Groningen, Groningen
Ushie (60)
★★★★☆
Als ik vertel wat mijn beroep is word ik vaak uitgelachen. Ik leef in een mannenwereld met mijn werk, ik ben vrachtwagenchauffeur. Verder is er niets mannelijk aan mijn karakter, ben zelf van binnen wat onzeker. Heb daar geen moeite mee, weet dat heel goed te verbloemen.
Waar je mij heel blij mee kunt maken is een lekkere massage, daarna een goede likbeurt en me daarna lekker hard en vooral lang nemen. Dat is eigenlijk alles wat ik zoek=))
Ik ben een rustige vrouw, die al weer een tijd alleen is. Ik kan genieten van een goed boek of van een puzzel van meer dan 1000 stukjes. Dan word ik helemaal zen.
De muren komen op me af nu ook mijn jongste zoon het huis heeft verlaten. Nu heb ik mijn werk nog maar zie er echt tegen op om met pensioen te gaan en overal alleen voor te staan. Het liefst zou ik een man willen leren kennen waarmee ik een hele fijn tijd ga hebben.
Het is altijd fijn om iemand te ontmoeten waar je mee op één lijn zit. Het is al even geleden dat ik zo'n persoon om mij heen had dus ik ben weer op zoek gegaan. Ik hou van mannen die weten wat ze willen en gevoel voor humor hebben.