Ik ben niet iemand die bij de minst of geringste tegenslag naar ander toe loop. Echter loopt het thuis uit de hand en zou ik maar wat graag een man willen leren kennen die het tegenovergestelde is van mijn vriend.
Op redelijk vroege leeftijd kreeg ik al grijs haar maar toch vond ik het mij niet slecht staan. Ik ga mijzelf dan ook zeker niet verbergen en ben wie ik ben. Ik ben een vrouw die veel te bieden heeft en heb een goed gevoel voor humor.
Je kent het nummer vast wel over Suzanne, vooral de regel ik ben stapel gek op jou. Zoiets zou ik graag weer in mijn leven willen hebben. Een man die compleet voor mij gaat al mijn wensen zou willen vervullen, het kunnen is wat anders. Maar die laat zorgen dat ik qua seks niets te klagen heb.
Ruim en jaar ben ik nu gescheiden en we hebben gewacht tot alle kinderen de deur uit waren. Nu zit ik alleen in mijn nieuwe appartementje en het zou reuze fijn zijn om een man te leren kennen om een fijne tijd mee door te maken.
Overdag heb ik teveel tijd en in de avond lig ik te verlangen naar iets wat ik al lang niet meer krijg en waar ik niet zonder kan. Ik hoop dat ik via hier een lieve en sexy man kan ontmoeten om af en toe eens af te spreken.