Hou er rekening mee dat je bij mij wel even tijd nodig hebt. Ik kan uren bezig zijn en verwacht dat ook van jou. Komen tussendoor is geen enkel probleem, daar kunnen we leuke dingen mee doen, maar daarna gaan we wel verder.
Afspreken met mature milf Nevena van 33 uit Aa en Hunze, Drenthe
NatteRenaat (45)
★★★★☆
Als je net als ik in je thuis situatie het een en ander mist dan kan het maar zo zijn dat we naar hetzelfde opzoek zijn. Een hete man die houd van een stevige dame die verzot is op een robbertje seksen is die ik wil leren kennen.
Het berichtje wat je me gaat sturen omdat je nader kennis met me wil maken zie ik maar wat graag tegemoet. Ik hoop dat jij die bourgondische man bent die van het leven geniet.
Hallo leuke mannen hier ben ik dan een leuke spontane sociale vrouw. Ik zoek eigenlijk het zelfde ook wel in een man. Want ik hoop hier iemand te vinden waar ik leuke dingen mee kan doen hapje eten, wandeling, bioscoopje en dat soort dingen. Zit ik dan bij jou goed?