Als je ook al een tijdje single bent en de intimiteit een groot gemis is dan zitten we in hetzelfde schuitje. Ook ik mis dat en zou het fantastisch vinden als we met elkaar ons probleem konden oplossen.
Daten met mature tiener Sabrienhier van 22 uit Gennep, Limburg
Droomert (67)
★★★★☆
Overdag heb ik teveel tijd en in de avond lig ik te verlangen naar iets wat ik al lang niet meer krijg en waar ik niet zonder kan. Ik hoop dat ik via hier een lieve en sexy man kan ontmoeten om af en toe eens af te spreken.
Mijn leven alleen moet nu maar eens over zijn. Vanaf nu ga ik genieten met een man erbij. Ik hou van wandelen, fietsen, reizen en dat alles ga ik nu samen met iemand doen. Met jou misschien?
Misschien lijk ik hier wel een braaf vrouwtje, maar ik ga natuurlijk geen blootfoto's van mezelf hier neerzetten. Ik zou zeggen, als je me bloot wil zien, moet je gewoon langs komen en kijken of het uitzicht je bevalt.