Ik wil een man vinden die mijn minnaar wil zijn. Intimiteit is het meest waar ik naar verlang en daar een groot tekort aan heb. Mocht jij me eens willen ontmoeten dan moet je me een verleidelijk berichtje sturen.
Daten met oudere meid Nerani van 26 uit Dinkelland, Overijssel
Cyanka (69)
★★★★★
Met mijn werk waar ik nog van hou vermaak ik mij prima. Doe het nog een paar uurtjes per week omdat thuis zitten niets voor mij is. Voor wie mag ik ook wat tijd maken?
De relatie die ik nu heb is nu niet je van het, ik mis een stuk beleving bij mijn vriend en met name op seksueel gebied. Hij vind seks eens in de week genoeg maar ik wil meer. Een keer per dag is het minimaal en hoop dat jij me uit de brand kan helpen.
Een leuke rijpe vrouw. Wie zegt dat vrouwen op mijn leeftijd niet meer daten. Nou ik niet! Ik ben nog helemaal in voor een leuke avond, concerten, etentjes, ik doe het nog allemaal.