Ik kan mijn vriend de laatste tijd niet uitstaan, alles doe ik fout en overal heeft hij commentaar op. Ben blij dat ik hem niet vaak zie. Het zou fijn zijn om een man te leren kennen die me wel waardeert.
Mijn tweede jeugd is begonnen! Ik hoop dat hij eeuwig duurt en dat ik hem samen met een schat van een man door mag brengen. Ik ben een rustige vrouw, maar vind het ook leuk om zo nu en dan nog eens uit de band te springen. Kom je met me mee doen dan?
Ik laat graag zien wat ik allemaal in huis heb. En als het kan iedere dag. Maar ja, dan moet er wel iedere dag iemand zijn om dat aan te kunnen laten zien. Ik heb hopelijk niet voor niets mooie lingerie gekocht.
Uniek ben ik zeker als persoon, maar misschien is ieder persoon dat wel. Ik ben altijd vrolijk en sta met het goede been op, zo een maatje zoek ik ook graag in mijn leven.
Ik ben een rustige vrouw, die al weer een tijd alleen is. Ik kan genieten van een goed boek of van een puzzel van meer dan 1000 stukjes. Dan word ik helemaal zen.