Ik ben het zat om elke keer zo lang te moeten wachten op een man die goed voor mij is, waarom willen de meeste er altijd omheen draaien? Is mijn kledingsmaak misschien te? Of is het gewoon iets anders denk je?
Sexdate met sexy milf Anitaa_girl van 30 uit Antwerpen, Antwerpen
Deriende (63)
★★★★★
Gewoon eerlijk zijn zeggen mijn vriendinnen dus ik zou het ook eerlijk zeggen. Ik heb een moeilijke tijd achter de rug en ik ben een tijd depressief geweest door dat ik pech op pech had. Nu ben ik er weer en misschien wel sterker dan ooit.
Ik ben er aan toe om met een man een gezellige tijd te hebben, ik heb een tijd lang de mannen niet meer vertrouwd maar dat heeft met mijn verleden te maken. Valt ook niet mee om acht jaar als alleenstaande vrouw door het leven te gaan.
Waar je mij heel blij mee kunt maken is een lekkere massage, daarna een goede likbeurt en me daarna lekker hard en vooral lang nemen. Dat is eigenlijk alles wat ik zoek=))