Dating met mature dame Shanna van 51 uit Groningen, Groningen
Allure (67)
★★★★☆
Mijn voorkeur gaat uit naar mannen die sterk in hun schoenen staan en weten wat ze willen. Het liefste wel alleen single mannen want ik wil niet tussen 2 mensen in staan.
In het begin was ik blij dat ik bij mijn man weg was, vrijheid! Maar begint nu toch weer te kriebelen. Niet naar hem natuurlijk, maar zou wel weer fijn zijn een levenspartner te hebben.
Ik ben er klaar voor om met een leuke man een heerlijke tijd door te brengen. Met jou wil ik gelukkig worden als er een klik tussen ons is en hoop hoop dat we nog lang van elkaar kunnen genieten.
Met mijn werk waar ik nog van hou vermaak ik mij prima. Doe het nog een paar uurtjes per week omdat thuis zitten niets voor mij is. Voor wie mag ik ook wat tijd maken?