Discreet wil ik jou bezoeken en/of ontmoeten in een hotel om een erotische tijd met elkaar door te brengen. Heb niet genoeg aan één man en heb daarom een lover nodig die me regelmatig wil ontmoeten.
Vrijen met geile mama Tjiftaf van 36 uit Midden-Groningen, Groningen
Otteleijn (57)
★★★★☆
Hallo leuke mannen hier ben ik dan een leuke spontane sociale vrouw. Ik zoek eigenlijk het zelfde ook wel in een man. Want ik hoop hier iemand te vinden waar ik leuke dingen mee kan doen hapje eten, wandeling, bioscoopje en dat soort dingen. Zit ik dan bij jou goed?
Gaan wij er nog een leuke tijd van maken? Ik hoop toch echt wel een schat te vinden hier, want ik ben daar hard aan toe, het leven alleen wordt me te zwaar. ik heb een schouder nodig om op uit te huilen en een arm om me heen. Wat iedereen wil eigenlijk. Jij ook?
Lieve, oudere man gezocht om er nog wat moois van te maken. Ik voel me alleen nu ik ouder word en dat vind ik niet leuk. Ik wil leuke dingen samen doen met een lieve man, die mij nog als een prinses kan zien.
Het liefst wordt ik oud en gelukkig met een heel lieve man die net als ik dol op kinderen is. Mijn kinderwens is groot en als ik de man heb gevonden die de ware voor me is gaan we eerst plezier maken en daarna aan kinderen beginnen.