Mijn relatie is niet slecht, we hebben elkaar gelukkig nog genoeg te melden maar de sex is er met de jaren alleen maar slechter op geworden. Als ik naakt voor hem sta reageert hij zelfs niet eens. Jij toch wel mag ik hopen!
Afspreken met hete vrouw Mirna van 47 uit Nissewaard, Zuid-Holland
Robinfotogek (63)
★★★★☆
Fotograferen is een passie van mij, ik zet mijzelf vaak op de gevoelige plaat. Toch wil ik een keer een man voor mijn camera hebben en hem op de gevoelige plaat vastleggen. Wat er daarna gebeurt sta ik niet voor in.
Mijn man zegt altijd dat mijn borsten nog zo mooi rechtop staan. Het zal wel, maar doe er dan ook wat mee! Dat komt er dus niet van. Geen woorden maar daden zeg ik altijd maar!
Hoe naar ik het ook vind om te zeggen, ik doe het toch. Jullie kennen hem immers niet. Mijn man kan niet meer presteren. Hij is iets ouder dan ik en hij krijgt hem echt niet meer omhoog. Hij probeert me wel op andere manieren te plezieren, maar dat is niet genoeg voor mij. Ik heb een echte man nodig.