Op kantoor waar ik werk moet ik netjes gekleed aankomen, en ik hou mij daar altijd aan. Maar je wilt niet weten wat ik aan doe als ik thuis ben. Om nog maar te raden wat er onder mijn werkkleding zit.
Sexdating met rijpe tiener Iyara van 18 uit Westland, Zuid-Holland
Omaatje (69)
★★★★★
Ik heb nog niet zoveel ervaring met online dating. Het is niet echt iets van mijn generatie. Maar ik ben wel erg nieuwsgierig. Wie niet waagt wie niet wint.
Al wat ouder, maar ik wil nog steeds wel aan de man hoor. Ik ga met mijn tijd mee en doe dat online, zo gaat dat toch tegenwoordig? Nu maar hopen dat de heren hier ook te vinden zijn. Anders mag het ook een jongere man zijn hoor.
In het begin was ik blij dat ik bij mijn man weg was, vrijheid! Maar begint nu toch weer te kriebelen. Niet naar hem natuurlijk, maar zou wel weer fijn zijn een levenspartner te hebben.