Mijn vriend is iemand die heel egoïstisch is en enkel aan zichzelf denkt. Wil een man leren kennen die het tegenovergestelde is en mij de aandacht geeft die ik zo nodig heb.
Op leeftijd maar zeker niet minder geil, dikker maar zeker niet geremder, kan jij mijn kwaliteiten los zien leeftijd of postuur? Wie weet wat we samen nog mee kunnen maken!
Spijt zal je niet krijgen als je mij willen leren kennen, ik ben een vrolijke vrouw die heel hartelijk is en aan zelfreflectie doet. De man die ik zoek en waarmee ik een relatie wil aangaan zit ook zo in elkaar en is daarnaast heel erg lief.
Ik voel me niet oud. Ook al zeggen de kinderen ONS MA wel ik voel me nog echt jong en wil dat ook wel uitspelen. Misschien ben jij ook tevreden met je leven thuis maar mis je de seks? Ik in ieder geval wel. Waar wacht jij op?
Of dit nu uitdraait op een one night stand of net eventjes iets meer dat maakt voor mij echt niets uit, als we het maar fijn hebben samen. Het liefst zoek ik wel iets regelmatigs, maar het ligt er natuurlijk ook wel aan hoe het klikt.