Zo moeilijk ben ik niet hoor. Ik hou van mannen en seks, dus als je een klein beetje moeite doet en me een lief berichtje stuurt, heb je zo een vrij-afspraakje te pakken!
Neuken met rijpe mama Jellaatje van 42 uit Renswoude, Utrecht
Hop_Hop (70)
★★★★☆
In mijn mening ben ik best nog wel hip voor mijn leeftijd. Een leuke vent ontbreekt helaas nog altijd in mijn leven dus ik hoop dat dit snel eens veranderd. Iedereen verdient een beetje liefje denk ik.
Gaan wij er nog een leuke tijd van maken? Ik hoop toch echt wel een schat te vinden hier, want ik ben daar hard aan toe, het leven alleen wordt me te zwaar. ik heb een schouder nodig om op uit te huilen en een arm om me heen. Wat iedereen wil eigenlijk. Jij ook?
Ik merk gewoon dat er iets speelt bij mijn vriend maar hij wil daar niets over zeggen. Ik verdenk hem ervan dat hij een andere vrouw heeft leren kennen die hem meer bevalt. Denk dat het geen slecht plan is om een andere man te gaan zoeken en hoop die hier te leren kennen.
Ik hou van seks maar ik hou nog veel meer van pijn hebben tijdens de seks. Misschien wat extreem maar ben zeker dat er nog mannen zijn die daar voldoening uithalen. Ik heb mijn tepelklemmen, nu jij alleen nog een lekkere stijve lul
De kinderen zijn bijna het huis uit en dat betekent dat ik weer tijd over heb. Ik zoek daarom niet onmiddellijk een relatie maar het lijkt mij heel leuk om hier nieuwe mensen te leren kennen en wat komt, dat komt gewoon!
De naam zegt het al, ik ben echt een natuurliefhebster en ook gek op dieren. Uren lang kan ik door de bossen wandelen als het een beetje goed weer is. Als ik hier een man kan vinden die een beetje het zelfde als mij is, dan ben ik de gelukkigste vrouw op aarde.