Tja, ik zoek eigenlijk gewoon een leuke man die regelmatig met me komt vrijen. Ik ben nog jong, maar dat is niet erg toch? Jouw leeftijd maakt me in ieder geval niets uit ,als je maar lief bent en lekker kan vrijen.
Naaien met grijze meid Freedomlove van 26 uit Gent, Oost-vlaanderen
Ambear (64)
★★★★★
Het is altijd fijn om iemand te ontmoeten waar je mee op één lijn zit. Het is al even geleden dat ik zo'n persoon om mij heen had dus ik ben weer op zoek gegaan. Ik hou van mannen die weten wat ze willen en gevoel voor humor hebben.
De relatie die ik nu heb is nu niet je van het, ik mis een stuk beleving bij mijn vriend en met name op seksueel gebied. Hij vind seks eens in de week genoeg maar ik wil meer. Een keer per dag is het minimaal en hoop dat jij me uit de brand kan helpen.
Ik heb een zwak voor mannen die voor zichzelf op kunnen komen. Ik heb het ook altijd eens willen doen met een man die jonger is dan mij, al hoeft dat niet perse.