Voor heel veel dingen sta ik open, ook voor dingen die niet tot de standaard dingen in bed horen. Wil experimenteren met een man van mijn leeftijd en ontdekken wat er allemaal te koop is op seks gebied.
Daten met geile tiener Ielleke van 21 uit Tynaarlo, Drenthe
Haliya (68)
★★★★★
Wat je ziet op mijn profiel aan foto's is wie ik echt ben. Maar de vraag is of daar wel iemand voor is. Ik ken de gezegde op ieder potje past een dekseltje maar is dat ook echt zo?
Alleenstaande vrouw met 2 kinderen die al op zich zelf wonen en bijna oma maar dat maakt niet uit. ik ben in voor veel geile dingen en mij is niets te gek.
Je hoeft niet bang te zijn dat ik meer wil dan vriendschap en een seksuele relatie, dus je kunt je vrijheid behouden. Mocht het heel erg klikken tussen ons, kunnen we er altijd over praten natuurlijk. Maar het is niet waar ik voor ga. Waar ik wel voor ga? Vriendschap met seks. Zou dat mogelijk zijn?