Door mijn opvoeding die best streng is willen mijn ouders dat ik als maagd het huwelijk in ga. Helaas gaat dat niet meer lukken dus ik ben hier voor een leuke ervaring die enorm heet gaat worden.
Naaien met rijpe tiener Gulse van 18 uit Den Haag, Zuid-Holland
Joslijnie (55)
★★★★☆
Als jij en ik een relaxte met elkaar krijgen dan verwacht ik wel dat al je liefde en aandacht alleen maar naar mij uitgaan. Ik heb een ex gehad die daar anders over dacht en wil dat geen tweede keer meemaken.
Wie wil het met me doen? Ja, ik kan hier hele verhalen gaan vertellen over mijn leven, maar daar kom ik niet voor en ik vind dat ook niet leuk. Ik heb het er liever over of en hoe we het met elkaar gaan doen. Ik heb wel een paar leuke fantasietjes, zou het leuk vinden als jij je uit kunt laten komen.
Een vriendschap met meer als het meezit, dat zou ik op mijn leeftijd nog wel willen. Maar goed je moet dan wel die ene persoon vinden. Ben open minded en dus makkelijk in de omgang.