Het is misschien niet fair van mij dat ik mij hier heb ingeschreven omdat ik een relatie heb. Elke keer als wij elkaar zien heb ik zin in seks en mijn vriend heeft wel altijd een uitvlucht. Wat moet ik daar dan toch van denken.
Vrijen met grijze milf Elsies van 30 uit Noordoostpolder, Flevoland
Lievemarie (66)
★★★★★
Liefde kent geen leeftijd, dus waarom zou ik op mijn leeftijd niet op zoek gaan naar een leuke man. Wel een man die open staat voor reizen, genieten en die een Bourgondiër is.
Na de scheiding is een hoop rust in mijn leven gekomen, misschien wel een beetje te veel rust. Daarom ben ik weer op zoek naar wat leuke spanning en plezier. Met mij kun je heel veel lachen en ik kan me ook makkelijk aanpassen.
Een jongere man lijkt me wel wat. Niet voor een kopje koffie drinken natuurlijk. Al kun je die ook krijgen hoor, na gedane arbeid. Lijkt het jou ook wat met een wat oudere vrouw? Ik ben goed hoor!