Ik ben een spontane meid met een vlotte babbel, ik maak best wel snel contact met nieuwe mensen, maar als ik iemand echt zie zitten, dan klap ik weer dicht, en dat is ook dat ik het hier probeer,
Naaien met grijze meid MoniqueeDewil van 25 uit Lelystad, Flevoland
Zaina (66)
★★★★★
Al tijden woon ik alleen in mijn appartementje. Beviel me altijd prima, maar het wordt nu eindelijk eens een keer tijd om naar de volgende fase in mijn leven te gaan. En dat is de fase dat man en vrouw samen gaan leven, al het goede te gaan delen. Daarom ben ik nu op zoek naar een man die in dezelfde fase zit als ik. Samen verder gaan dus.
Mijn leven alleen moet nu maar eens over zijn. Vanaf nu ga ik genieten met een man erbij. Ik hou van wandelen, fietsen, reizen en dat alles ga ik nu samen met iemand doen. Met jou misschien?
Alleen al het hier zijn wekt de opwinding in me op, laat staan als jij het bent die me alle hoeken van de slaapkamer laat zien. Wil je leren kennen en snel ook! Laat me weten wie je bent en wat jouw specialiteit in bed is.
Oke ik ben niet meer van de dappere dingen, die heb ik wel gedaan in mijn leven. Ik maak nu graag een stedentrip en geniet daar echt van. Maar te beginnen met een wandeling is ook prima.