Hoe moeilijk moet het zijn om een date te vinden? Blijkbaar vrij lastig, maar het zou hier zomaar wel eens kunnen lukken! Ik ben niet erg kieskeurig, als we het maar leuk hebben samen.
Contact met lekkere meid Rivanna van 25 uit Goes, Zeeland
EmilyG (66)
★★★★☆
In onze kringen is het niet heel gewoon, als je met een andere man iets leuks gaat doen. Je gaat dan vaak over de tong, maar ik kan daar absoluut niet mee zitten.
Mijn zoon is de deur en zoek een lieve man die met mij leuke dingen wil ondernemen. Ik ben een huiselijk vrouw, lief, attent en heel romantisch ingesteld. Met u een avondje doorbrengen lijkt me heerlijk.
Het alleen zijn begint me een beetje parten te spelen, ik wil heel graag een man leren kennen met wie ik mijn dagen mag slijten maar kan je wel verzekeren dat dat er nog heel veel zijn.