Mooi, lief en een beetje dominant, zo kan ik me het best voorstellen. Het is niet zo dat ik je vertel wat je moet doen en hoe wij met elkaar moeten omgaan maar ik stel wel wat eisen aan een relatie.
Vrijen met hete tiener Taana van 18 uit Zoetermeer, Zuid-Holland
Soria (65)
★★★★☆
Door mijn grijze haren zou je zeggen dat ik misschien uit Nederland kom maar helaas mijn roots liggen in het buitenland. Lang geleden als baby hier naar toe gebracht en zou nu wel graag eens de reis terug naar huis maken.
De kinderen zijn bijna het huis uit en dat betekent dat ik weer tijd over heb. Ik zoek daarom niet onmiddellijk een relatie maar het lijkt mij heel leuk om hier nieuwe mensen te leren kennen en wat komt, dat komt gewoon!
Dit heerlijke huisvrouwtje verveelt zich soms een beetje, ik zit op het moment thuis zonder werk en mijn vent is constant van huis. Ik ben ook niet gevoelloos natuurlijk en heb wel zin in iets lekkers en het liefst nu direct!