Waar ik naar uitkijk is om de man te leren kennen die me echt lief heeft, geen macho man die de stoere bink uit wil uithangen en mij als een aanhangsel ziet. Ik wil een man die me begeerd en alles voor me over heeft.
Sex met grijze tiener Maranja van 21 uit Smallingerland, Friesland
NadiaNadia (69)
★★★★★
Het gras bij de buren lijkt altijd groener, toch heb ik het gevoel dat dit bij mij echt zo is. Als ik het geluk van de buurvrouw zie met haar nieuwe vriend voel ik een steek van jaloezie door mij heen gaan. Dit geluk mag mijn pad ook opkomen.
Kunst is een beetje de rode draad doorheen mijn leven. Mijn werk en ook mijn hobby gaat hierover. Het spreekt dus voor zich dat ik op zoek ben naar mensen die deze interesse delen.
Sinds ik ben gestopt met werken ben ik eigenlijk alleen nog maar aan het reizen en het bevalt mij nog steeds erg goed. Wat ik alleen wel jammer vind is dat je nooit geen aanspraak hebt van mensen. Natuurlijk wel mensen die je tegenkomt maar uiteindelijk kom je altijd alleen aan en ga je ook weer alleen.
Sta jij, net als ik, open voor urenlang genieten van en met elkaar? Dan ben jij degene die ik zoek voor mijn bed avonturen. Hoewel ik niet alleen in bed kan genieten maar ook daarbuiten.
Als oudere dame is het moeilijk om nog aan je trekken te komen. Het lijkt wel alsof alle mannen van mijn leeftijd in slaap gevallen zijn of zo. Ik heb helemaal geen behoefte aan uren te knuffelen. Wat ik wil, is gewoon pure seks, liefst hard, lang en diep. En op mijn leeftijd ben ik ook nog steeds niet bang van een experimentje meer of minder, je kan het maar allemaal beleefd hebben in je leven.
Door mijn leven heen ben ik beginnen inzien dat geluk schuilt in de kleine dingetjes. Voor mij geen luxe, al kan ik er wel van genieten. Ik werk graag in de tuin, doe aan kantklossen en ik ben een beetje flower-power ingesteld. Zoek een man waarmee het goed zit, iemand die ik aanvoel en omgekeerd.