Ja ik woon samen ik zeg het maar gelijk, maar samen dingen ondernemen is er al een tijdje niet meer bij. De reden vertel ik je liever als ik je wat beter ken want je loopt niet zomaar met je rugzakje open.
Naaien met oude oma Harvina van 60 uit Brussel, Brussel
Mirene (58)
★★★★☆
Als oudere dame is het moeilijk om nog aan je trekken te komen. Het lijkt wel alsof alle mannen van mijn leeftijd in slaap gevallen zijn of zo. Ik heb helemaal geen behoefte aan uren te knuffelen. Wat ik wil, is gewoon pure seks, liefst hard, lang en diep. En op mijn leeftijd ben ik ook nog steeds niet bang van een experimentje meer of minder, je kan het maar allemaal beleefd hebben in je leven.
Op redelijk vroege leeftijd kreeg ik al grijs haar maar toch vond ik het mij niet slecht staan. Ik ga mijzelf dan ook zeker niet verbergen en ben wie ik ben. Ik ben een vrouw die veel te bieden heeft en heb een goed gevoel voor humor.
Ik hoop echt dat je even de tijd voor me neemt, als je me meteen al leuk vind dan wil ik graag een keer met je afspreken. Ik heb wel de verwachting dat je net als ik single bent en een vaste relatie zoekt.
Gewoon eerlijk zijn zeggen mijn vriendinnen dus ik zou het ook eerlijk zeggen. Ik heb een moeilijke tijd achter de rug en ik ben een tijd depressief geweest door dat ik pech op pech had. Nu ben ik er weer en misschien wel sterker dan ooit.
Door mijn leven heen ben ik beginnen inzien dat geluk schuilt in de kleine dingetjes. Voor mij geen luxe, al kan ik er wel van genieten. Ik werk graag in de tuin, doe aan kantklossen en ik ben een beetje flower-power ingesteld. Zoek een man waarmee het goed zit, iemand die ik aanvoel en omgekeerd.