Het is zover, mijn werkzame leven is ten einde, ik ben zoals het officieel heet met pensioen. Hier heb ik zo naar uitgekeken, ik heb weer genoeg tijd voor een man.
Contact met grijze oma LiesjeBol van 66 uit Stichtse Vecht, Utrecht
Superoma (65)
★★★★☆
Een leuke rijpe vrouw. Wie zegt dat vrouwen op mijn leeftijd niet meer daten. Nou ik niet! Ik ben nog helemaal in voor een leuke avond, concerten, etentjes, ik doe het nog allemaal.
Lieve, oudere man gezocht om er nog wat moois van te maken. Ik voel me alleen nu ik ouder word en dat vind ik niet leuk. Ik wil leuke dingen samen doen met een lieve man, die mij nog als een prinses kan zien.
Ouderdom komt met gebreken is mij altijd geleerd maar gelukkig is dat bij mij nog niet zo. Ik geniet nog vol op en doe nog steeds leuke dingen. Het is dan jammer genoeg nog steeds in mijn eentje.