Meteen met elkaar afspreken wil ik niet, eerst wil ik een goede indruk van je krijgen en pas dan gaan we elkaar ontmoeten. Neem aan dat je dat oké vind en het geduld kan opbrengen.
Neuken met mature meid Tanviny van 25 uit Geldrop-Mierlo, Noord-Brabant
Irmieny (50)
★★★★☆
Het uitgaansleven is voor mij niet de plek om de man van mijn dromen tegen te komen. Aangezien ik hem in de supermarkt ook niet tegen kom lijkt mij dit de ideale manier om hem te leren kennen.
Een jongere man lijkt me wel wat. Niet voor een kopje koffie drinken natuurlijk. Al kun je die ook krijgen hoor, na gedane arbeid. Lijkt het jou ook wat met een wat oudere vrouw? Ik ben goed hoor!
Ik mis echt de intimiteit in mijn leven, ik weet dat veel mensen denken als je ouder bent is de behoefte daarin weg of minder maar als je alleen bent is het niet hebben van een knuffelmaatje het eerste wat je mist.