Ik zoek een stoere man, ik ben een motorfanaat en vind het heerlijk om te toeren. Als jij ook een motor hebt en met mij wel een ritje wil maken dan zou ik dat maar wat fijn vinden.
Op leeftijd maar zeker niet minder geil, dikker maar zeker niet geremder, kan jij mijn kwaliteiten los zien leeftijd of postuur? Wie weet wat we samen nog mee kunnen maken!
Sta eigenlijk redelijk alleen in mijn leven. Kinderen heb ik nooit gekregen en dus heb je ook niet veel familie meer. En ik begin behoorlijk eenzaam te worden.
Je kent het nummer vast wel over Suzanne, vooral de regel ik ben stapel gek op jou. Zoiets zou ik graag weer in mijn leven willen hebben. Een man die compleet voor mij gaat al mijn wensen zou willen vervullen, het kunnen is wat anders. Maar die laat zorgen dat ik qua seks niets te klagen heb.
Op redelijk vroege leeftijd kreeg ik al grijs haar maar toch vond ik het mij niet slecht staan. Ik ga mijzelf dan ook zeker niet verbergen en ben wie ik ben. Ik ben een vrouw die veel te bieden heeft en heb een goed gevoel voor humor.