Waarom is een beetje mollig en leer onsmakelijk? Ik weet dat jij het maar al te lekker vind als ik met mijn maatje meer op je gezicht ga zitten en je "zeikensnat" ga squirten.
Naaien met mature mama CarinaXL van 37 uit Elburg, Gelderland
PartyanimalLouise (42)
★★★★☆
Het wordt hoog tijd dat ik weer eens lekker uit mijn dak kan gaan. Gezellig gaan stappen met een paar leuke vrienden. Even dansen en dan schuur ik graag tegen jou aan..
De kinderen zijn de deur uit, mijn jongste zoon is eindelijk op eigen benen gaan staan. Wel onder druk van mij, want op je 40e nog bij je moeder wonen is geen gezonde situatie. Het is tijd om voor mijzelf te kiezen, tijd om nog op zoek te gaan naar een lieve man die samen met mij ervoor wilt gaan.
Door mijn grijze haren zou je zeggen dat ik misschien uit Nederland kom maar helaas mijn roots liggen in het buitenland. Lang geleden als baby hier naar toe gebracht en zou nu wel graag eens de reis terug naar huis maken.
Ik ben een rustige vrouw, die al weer een tijd alleen is. Ik kan genieten van een goed boek of van een puzzel van meer dan 1000 stukjes. Dan word ik helemaal zen.