Heel veel aandacht krijg ik niet van mijn vriend, zijn aandacht gaast liever uit naar voetbal kijken bij vriend en gamen met anderen. Ik ben degene die de kost moet verdienen maar wil niet dat dit zo doorgaat.
Neuken met sexy milf Ricardiene van 31 uit Leeuwarden, Friesland
Meize (21)
★★★★☆
Als jij ook van schaken en andere bordspellen houdt dan ben ik op zoek naar jou. Ik hou van een spelletje en het mooie is ik kan ook nog tegen mijn verlies.
Al wat ouder, maar ik wil nog steeds wel aan de man hoor. Ik ga met mijn tijd mee en doe dat online, zo gaat dat toch tegenwoordig? Nu maar hopen dat de heren hier ook te vinden zijn. Anders mag het ook een jongere man zijn hoor.
Wel, ik kan je zeggen dat ik al een bewogen leventje achter de rug heb. Maar dat houdt me niet tegen om te genieten van elke dag en nieuwe mensen leren kennen hoort daar ook bij.