Wat aandacht van andere mannen krijg ik wel maar er is nog niemand bij me gekomen om te zeggen dat hij me leuk vind. Van mijn vriend krijg ik dat niet meer te horen, die is met andere dingen bezig en laat mij een beetje zweven!
Of ik hier goed zit weet ik niet, daar zal ik met de tijd wel achter komen. Ik hoop in ieder geval te kunnen klikken met iemand van rond mijn leeftijd. Iets ouder of iets jonger is prima maar ik ben geen oma die een toyboy zoekt.
Het leven is gewoon zo mooi en het is zonde om daar niet van te genieten. Het zou dan ook prachtig zijn als ik hier mijn soulmate zou kunnen vinden want dan kunnen we er samen van genieten.
Een tedere man wil ik ontmoeten iemand die me liefde en aandacht geeft want dat is wat ik erg mis. Drie jaar ben ik nu alleenstaand en heb in al die jaren geen andere vriend gehad.
Hallo leuke mannen hier ben ik dan een leuke spontane sociale vrouw. Ik zoek eigenlijk het zelfde ook wel in een man. Want ik hoop hier iemand te vinden waar ik leuke dingen mee kan doen hapje eten, wandeling, bioscoopje en dat soort dingen. Zit ik dan bij jou goed?