Hier ben ik dan op zoek naar mijn droomman, of ik die nu al ga vinden weet ik niet. Maar proberen kan altijd vind ik. Wat ik zoek? Een man moet eerlijk, sociaal en wel sportief zijn. Dus wie weet ben jij het wel?
Daten met geile meid Fayden van 26 uit Oss, Noord-Brabant
KivaBlondi (65)
★★★★★
Na de scheiding is een hoop rust in mijn leven gekomen, misschien wel een beetje te veel rust. Daarom ben ik weer op zoek naar wat leuke spanning en plezier. Met mij kun je heel veel lachen en ik kan me ook makkelijk aanpassen.
Een vriendschap met meer als het meezit, dat zou ik op mijn leeftijd nog wel willen. Maar goed je moet dan wel die ene persoon vinden. Ben open minded en dus makkelijk in de omgang.
Met mijn werk waar ik nog van hou vermaak ik mij prima. Doe het nog een paar uurtjes per week omdat thuis zitten niets voor mij is. Voor wie mag ik ook wat tijd maken?
Het is nog niet zo lang, dat ik seksueel actief ben. Maar sinds ik weet hoe het kan voelen, raak ik er langzaam aan verslaafd. Geef mij wat ik wil, dan maken we elkaar blij.