Hier ben ik dan op zoek naar mijn droomman, of ik die nu al ga vinden weet ik niet. Maar proberen kan altijd vind ik. Wat ik zoek? Een man moet eerlijk, sociaal en wel sportief zijn. Dus wie weet ben jij het wel?
In mijn mening ben ik best nog wel hip voor mijn leeftijd. Een leuke vent ontbreekt helaas nog altijd in mijn leven dus ik hoop dat dit snel eens veranderd. Iedereen verdient een beetje liefje denk ik.
Zoals je op mijn foto's kunt zien, schaam ik me niet voor mijn lichaam. Ik vind dat ik er nog goed uitzie voor mijn leeftijd en dat ik nog vol mag genieten van alle geile geneugten van het leven.
Ik heb een zwak voor mannen die voor zichzelf op kunnen komen. Ik heb het ook altijd eens willen doen met een man die jonger is dan mij, al hoeft dat niet perse.
Ik hou van seks maar ik hou nog veel meer van pijn hebben tijdens de seks. Misschien wat extreem maar ben zeker dat er nog mannen zijn die daar voldoening uithalen. Ik heb mijn tepelklemmen, nu jij alleen nog een lekkere stijve lul