Wie weet heb ik je interesse gewekt en ben jij het die me razendsnel een berichtje stuurt. Lijkt me fijn om lieve reactie te krijgen om daaruit de man te kunnen kiezen waarvan ik denk dat hij het beste bij me past.
Contact met grijze tiener Rosimaru van 19 uit Purmerend, Noord-Holland
Lottilot (64)
★★★★☆
Hallo leuke mannen van Nederland. Wie zoekt er een vrouw om het zo nu en dan eens mee te doen? Ik heb een vriend, maar we zijn eigenlijk meer broer en zus, leven samen omdat we niet alleen willen zijn. Maar van seks is geen sprake. Daarvoor zoek ik een leuke man ,die daar ook behoefte aan heeft.
Of ik hier goed zit weet ik niet, daar zal ik met de tijd wel achter komen. Ik hoop in ieder geval te kunnen klikken met iemand van rond mijn leeftijd. Iets ouder of iets jonger is prima maar ik ben geen oma die een toyboy zoekt.
Ben graag op strand, ik hou er echt van om naar de zee te gaan kijken en mijn gedachtes alle kanten op te laten gaan. Maar gaan mijn dromen die ik dan heb nog uitkomen?