Het liefste loop ik de hele dag naakt rond in huis. Maar dan niet als mijn vriend er is. Hij vind dat ordinair. Ik hoopte hij er ook van hield, want dan zouden we zonder kledingrompslomp van elkaar kunnen genieten.
Contact met mature oma Kledinglast van 63 uit Amstelveen, Noord-Holland
Catoo (68)
★★★★☆
Of dit nu uitdraait op een one night stand of net eventjes iets meer dat maakt voor mij echt niets uit, als we het maar fijn hebben samen. Het liefst zoek ik wel iets regelmatigs, maar het ligt er natuurlijk ook wel aan hoe het klikt.
Lente en zomervrouwtje wordt ik wel genoemd. Mede omdat ik dan het liefst de hele dag in een bikini buiten loop. Mede omdat de 'toegang' dan wel makkelijk is want ik heb dan altijd nog meer zin in seks. Zijn er ook mannen die daar extra heet van worden?