Gratis Aanmelden

Neuken met sexy meid (23)

NoellaKus (23)

Vaak krijg ik te horen dat de mannen waarschijnlijk voor mij in de rij staan. Klopt helemaal maar ik wil niet met alle mannen naar bed. Ik moet er een goed gevoel bij hebben en ik ben absoluut niet op zoek naar one night stands. En dat is juist wat de meeste mannen willen. Een keertje neuken, hun pik in mijn mond, mijn kut en mijn kontje duwen en dan er vandoor gaan. Ik wil een vaste seksvriend. Iemand waarmee ik vaker af kan spreken en wie weet hoe het eindigt. Ik sta open voor alles.

Maak contact met haar
  1. Naam: NoellaKus
  2. Leeftijd: 23 Jaar
  3. Woonplaats: Den Haag
  4. Provincie: Zuid-Holland
  5. Land: Nederland
  6. Huidskleur: Blank
  7. Geslacht: Vrouw
  8. Lengte: 170-175 cm
  9. Postuur: Normaal
  10. Oogkleur: Blauw
  11. Haarkleur: Bruin
  12. Opleiding: MBO
  13. Piercings: Ja
  14. Tatoeages: Nee
  15. Roken: Nee
  16. Relatie: Single
  17. Anaal: Nee
  18. Slikken: Ja
Neuken met sexy meid NoellaKus van 23 uit Den Haag, Zuid-Holland
Xoso (62)
★★★★☆
Zie er misschien uit als een nette huisvrouw maar laat je nooit niet bedonderen door het uiterlijk want ik heb ook zeker weten mijn stoute kanten. Misschien wel meer dan je denkt.
Sexdate met bejaarde oma
Moppie0101 (55)
★★★★☆
Ik ben op zoek naar een date en wie weet is er een klik.
Vrijen met bejaarde oma
Mayaislief (72)
★★★★★
Ik ben lief, ik ben aardig ik ben sociaal, ik heb een min puntje ik kijk graag de kat uit de boom. Mijn vertrouwen is nog al eens beschadigd.
Sexdating met hete oma
Nalindaa (56)
★★★★☆
Ik sta altijd voor iedereen om mij heen klaar, maar als ik dan even hulp nodig heb dan laten ze het af weten.
Sexdate met rijpe oma
DjoekeTjoeke (62)
★★★★★
Wie wil er nu in zijn eentje oud worden? Ik in ieder geval niet, vandaag dat ik mijn stoute schoenen heb aangetrokken, om hier een leuk maatje te vinden.
Afspreken met lekkere oma
Vlindsvlug (62)
★★★★☆
heb al een en ander meegemaakt, vandaar ook dat ik hier opzoek ben naar een nieuwe start met een lief iemand om de rest van mijn leven mee te delen. Het klinkt te mooi om waar te zijn maar ik ga er gewoon voor..
Sexdating met oudere oma
Kaatje
★★★★★★★★★☆
Heey, ik zoek iemand die de pomp van mijn vaatwasser kan repareren! Ik kan je met geld betalen, maar ik wil je ook wel een keer lekker afrukken bij wijze van vergoeding ;)
Vaatwasser repareren (Klus van half uur)
Martje
★★★★★★★★★★
Ik heb pijn in mijn arm en ik zou graag mijn wasmachine in de bijkeuken willen zetten. Als je mij komt helpen zal ik je een gratis blowjob geven. Graag discreet.
Objecten transporteren (Klus van half uur)
Teunie
★★★★★★★★★☆
Mijn auto maakt een raar geluid en ik heb geen geld om naar de garage te gaan, waar ze me sowieso af zullen zetten. Ik geef liever een blowjob en laat je goed spuiten.
Auto reparatie (Klus van 1 uur)
Christina
★★★★★★★★★★
Ik ben twee weken geleden geopereerd en ik kan de tuin niet doen. Mijn buren beginnen te klagen, dus ik zoek iemand die dat voor me kan doen in ruil voor een potje vrijen.
Gras maaien (Klus van 1 uur)
© 2026 Straks Daten