Ik wil meer vastigheid. Ik wil meer samen, eigenlijk bijna alles samen. Ik voel me alleen terwijl ik een relatie heb. Ik kom niet volledig tot mijn recht. Ik heb zoveel te bieden, maar word niet gezien. Zie jij het wel?
Sexdate met lekkere mama Thelma van 39 uit Venlo, Limburg
Boergonda (62)
★★★★☆
Het berichtje wat je me gaat sturen omdat je nader kennis met me wil maken zie ik maar wat graag tegemoet. Ik hoop dat jij die bourgondische man bent die van het leven geniet.
Mijn zoon is de deur en zoek een lieve man die met mij leuke dingen wil ondernemen. Ik ben een huiselijk vrouw, lief, attent en heel romantisch ingesteld. Met u een avondje doorbrengen lijkt me heerlijk.
De kinderen zijn bijna het huis uit en dat betekent dat ik weer tijd over heb. Ik zoek daarom niet onmiddellijk een relatie maar het lijkt mij heel leuk om hier nieuwe mensen te leren kennen en wat komt, dat komt gewoon!