Hoelang is het niet geleden dat ik nog eens echt heb kunnen klaarkomen. Het verlangen is wel heel groot en wie weet slaag jij er wel in om mij nog eens naar die bovenste hemel te brengen.
Dating met sexy milf Pukkop van 31 uit Smallingerland, Friesland
Isabo (66)
★★★★☆
Toen ik nog getrouwd was, kreeg ik op het gebied van sex nooit klachten. Hij zei juist dat ik hem dan zo gelukkig maakte, omdat ik zulke goede vaardigheden heb. Het huwelijk bestaat niet meer, maar mijn goede vaardigheden nog wel. Wil je er eens gebruik van maken? Kom maar langs dan! Ik wil ze ook wel weer eens gebruiken.
Getrouwd, goede baan en twee leuke kinderen. Ja ik heb het goed voor elkaar maar eens een deugniet altijd een kleine deugniet. Ik zou nog graag één keer een onvergetelijke nacht willen hebben met een net zo'n deugniet. Help jij mij?
Een bril is het enige wat ik nodig heb voor de rest werkt bij mij alles nog prima. Heb ook nog weer de keuring gehad en ik mag weer een jaartje verder. Hoe zit dat met jou?
Ik hou van seks maar ik hou nog veel meer van pijn hebben tijdens de seks. Misschien wat extreem maar ben zeker dat er nog mannen zijn die daar voldoening uithalen. Ik heb mijn tepelklemmen, nu jij alleen nog een lekkere stijve lul
Een vriendschap met meer als het meezit, dat zou ik op mijn leeftijd nog wel willen. Maar goed je moet dan wel die ene persoon vinden. Ben open minded en dus makkelijk in de omgang.