Een jaar geleden heb ik voor het eerst sex gehad. Het was ook meteen de laatste keer jammer genoeg. Eén keer heb ik het gedaan en nu wil ik eigenlijk wel weer. Ervaring hoef je niet te hebben hoor, we komen er samen wel uit.
Naaien met rijpe meid Reli van 24 uit Dordrecht, Zuid-Holland
Danney (60)
★★★★☆
Ouderdom komt met gebreken is mij altijd geleerd maar gelukkig is dat bij mij nog niet zo. Ik geniet nog vol op en doe nog steeds leuke dingen. Het is dan jammer genoeg nog steeds in mijn eentje.
De relatie die ik nu heb is nu niet je van het, ik mis een stuk beleving bij mijn vriend en met name op seksueel gebied. Hij vind seks eens in de week genoeg maar ik wil meer. Een keer per dag is het minimaal en hoop dat jij me uit de brand kan helpen.
Een jongere man lijkt me wel wat. Niet voor een kopje koffie drinken natuurlijk. Al kun je die ook krijgen hoor, na gedane arbeid. Lijkt het jou ook wat met een wat oudere vrouw? Ik ben goed hoor!