Het is een beetje complex. Ik heb wel een vriendje maar ik kom geen steek verder. En dat lijkt mij niet de bedoeling dus ik ben al vast op zoek naar een leuke vervanging om leuke dingen mee te doen en misschien wel meer.
Neuken met bejaarde vrouw Compexje van 47 uit Gemert-Bakel, Noord-Brabant
Robinfotogek (63)
★★★★☆
Fotograferen is een passie van mij, ik zet mijzelf vaak op de gevoelige plaat. Toch wil ik een keer een man voor mijn camera hebben en hem op de gevoelige plaat vastleggen. Wat er daarna gebeurt sta ik niet voor in.
En dan doe je iets als zestigjarige ( plus een beetje) in eens online met je profiel. Nooit gedacht dat ik het zou doen maar in het dagelijks leven kom ik niet veel leuke mannen tegen.
Het wordt hoog tijd dat ik weer eens lekker uit mijn dak kan gaan. Gezellig gaan stappen met een paar leuke vrienden. Even dansen en dan schuur ik graag tegen jou aan..