Mijn man en ik zijn al lang getrouwd en loopt zoals in elk huwelijk denk ik. Ik heb een zwak voor mooie lingerie maar daar kijkt hij allemaal niet naar. Misschien kan ik jou eens verleiden en uitdagen met die lingerie.
Vrijen met hete dame Brendi van 50 uit Beersel, Vlaams-Brabant
Eemma1954 (68)
★★★★★
Een dame op leeftijd zoekt een heer op leeftijd om gezellige momenten mee te beleven. Graag een heer die net als ik geen relatie meer heeft. Ik ben sinds een jaar weduwe en wil nog genieten van het leven.
Oke ik ben niet meer van de dappere dingen, die heb ik wel gedaan in mijn leven. Ik maak nu graag een stedentrip en geniet daar echt van. Maar te beginnen met een wandeling is ook prima.
Met mijn werk waar ik nog van hou vermaak ik mij prima. Doe het nog een paar uurtjes per week omdat thuis zitten niets voor mij is. Voor wie mag ik ook wat tijd maken?
Op redelijk vroege leeftijd kreeg ik al grijs haar maar toch vond ik het mij niet slecht staan. Ik ga mijzelf dan ook zeker niet verbergen en ben wie ik ben. Ik ben een vrouw die veel te bieden heeft en heb een goed gevoel voor humor.