Mijn vriend heeft een beroep waardoor hij eigenlijk door de weeks bijna niet thuis is. Maar ik kan niet zo lang zonder seks. Ik ben dan ook op zoek naar een leuk maatje wat in die dagen wel tijd heeft en ook zin heeft.
Sexdate met rijpe milf RachellaW van 33 uit Zwolle, Overijssel
Vieve (69)
★★★★☆
Je hoeft niet bang te zijn dat ik meer wil dan vriendschap en een seksuele relatie, dus je kunt je vrijheid behouden. Mocht het heel erg klikken tussen ons, kunnen we er altijd over praten natuurlijk. Maar het is niet waar ik voor ga. Waar ik wel voor ga? Vriendschap met seks. Zou dat mogelijk zijn?
Voor mijn leeftijd ben ik nog erg sportief. Doe aan wandelen, zwemmen, fietsen en ja hoor muurklimmen. Zijn er hier sportieve types die eens samen iets leuks willen ondernemen?
Wat ik zoek, is een leuke man, die geen gekke dingen van me verwacht. Want veel mannen willen alleen maar perverse dingen met me doen en dat wil ik echt niet. Ik zoek gewoon een fijn persoon die lief voor me is, van wie ik mag leven zoals ik wil en die mijn leven wat leuker maakt. En als we dan een stapje verder gaan, is dat natuurlijk best goed.Ba
Ik ben een spontaan, romantisch, betrouwbaar en gezellig persoon. Zorg graag voor een ander. Ik vind het leuk om uit eten te gaan of naar de bioscoop, hou van wandelen in het bos, op het strand, of in een park. Ik lees graag en vind het net zo fijn om op de bank te hangen met soms een wijntje. Ik zoek iemand die betrouwbaar en romantisch is en respect heeft voor de ander.
Hallo iedereen, ik ben Liesbeth en net zoals zovelen ook op zoek naar een partner. Ik heb jaren genoten van het vrijgezellenbestaan, maar nu is het echt wel tijd geworden om me te gaan settelen en dan liefst met een fijne man aan mijn zijde. Ik ben een beetje een vrije geest en hoop op deze manier toch een gelijkgestemde ziel te treffen.