Van de week zat ik met mijn nichtje te praten over hoe het allemaal zit in relaties. Zij zei dat ze dagelijks verwend werd. Dat geloofde ik niet, want ik mag blij zijn als dat een keer in de maand gebeurd.
Naaien met geile meid Bijgepraat van 25 uit Hilversum, Noord-Holland
Courtne (54)
★★★★★
Lente en zomervrouwtje wordt ik wel genoemd. Mede omdat ik dan het liefst de hele dag in een bikini buiten loop. Mede omdat de 'toegang' dan wel makkelijk is want ik heb dan altijd nog meer zin in seks. Zijn er ook mannen die daar extra heet van worden?
Des te ouder des te gekker, maar niet alleen gekker kan ik je zeggen. Wat het is met mij ik weet het niet maar ik kan er geen genoeg van krijgen. Alleen is dat thuis een klein probleempje dus wie zijn vingers tong en paal mag ik lenen?
Mijn vorige slaaf komt niet meer bij me, we klikten toch niet zoals het zou moeten. Daarom zoek ik wederom een onderdanige man, die mijn slaaf wil worden. We bespreken uiteraard hoe we het allebei willen en dan kan het niet mislukken.
Voor mijn leeftijd ben ik nog erg sportief. Doe aan wandelen, zwemmen, fietsen en ja hoor muurklimmen. Zijn er hier sportieve types die eens samen iets leuks willen ondernemen?
Hallo iedereen, ik ben Liesbeth en net zoals zovelen ook op zoek naar een partner. Ik heb jaren genoten van het vrijgezellenbestaan, maar nu is het echt wel tijd geworden om me te gaan settelen en dan liefst met een fijne man aan mijn zijde. Ik ben een beetje een vrije geest en hoop op deze manier toch een gelijkgestemde ziel te treffen.