Genieten doe ik zeker maar liever niet alleen. Ik trek er graag op uit maar dan wel met een leuke man die daar ook van houd. Wie weet vinden we elkaar zo leuk dat we voor een relatie gaan met elkaar.
Sexdate met sexy oma Vielentte van 64 uit Haarlem, Noord-Holland
Pieternela (69)
★★★★☆
Ik krab mij soms achter de oren of ik toch niet beter voor een jongere man had kunnen kiezen. Mijn partner is 20 jaar ouder dan ik, hij is al zijn levenslust al kwijt, terwijl ik nog vol levenslust zit. Het voelt of ik achter de geraniums zit, ik zoek iemand die mij achter de geraniums vandaan wil halen.
Als oudere dame is het moeilijk om nog aan je trekken te komen. Het lijkt wel alsof alle mannen van mijn leeftijd in slaap gevallen zijn of zo. Ik heb helemaal geen behoefte aan uren te knuffelen. Wat ik wil, is gewoon pure seks, liefst hard, lang en diep. En op mijn leeftijd ben ik ook nog steeds niet bang van een experimentje meer of minder, je kan het maar allemaal beleefd hebben in je leven.
De eerste helft van mijn jeugd is voorbij maar de tweede helft kan nog wel een stuk leuker worden. Althans met een gezellig maatje die leuke dingen wil doen kan dat zeker iets worden.
Hallo leuke mannen hier ben ik dan een leuke spontane sociale vrouw. Ik zoek eigenlijk het zelfde ook wel in een man. Want ik hoop hier iemand te vinden waar ik leuke dingen mee kan doen hapje eten, wandeling, bioscoopje en dat soort dingen. Zit ik dan bij jou goed?
Ze zijn echt hoor! En ze staan nog mooi overeind. Speciaal voor jou, te wachten tot je er dingen mee gaat doen die mij helemaal gek gaan maken. Je weet wel hoe je er mee om moet gaan toch? Ik ben heel benieuwd of je mijn tepels lekker hard gaat krijgen en of je mij aan het kronkelen krijgt.