Heb een enorme fascinatie voor rotsen of grotten die je zomaar ergens tegenkomt. In Duitsland al wandelingen gemaakt waar je zomaar op zoiets stuit. Zou zo een wandeling met zijn tweetjes niet leuker zijn?
Naaien met bejaarde dame Hannelory van 52 uit Sudwest-Fryslan, Friesland
MinnaresNoor (66)
★★★★★
Een man die mij veel liefde kan geven zonder dat er sprake is van een relatie is die ik wil leren kennen. Ik wordt graag bemint en daar is al een lange tijd geen sprake meer van geweest.
Ruim en jaar ben ik nu gescheiden en we hebben gewacht tot alle kinderen de deur uit waren. Nu zit ik alleen in mijn nieuwe appartementje en het zou reuze fijn zijn om een man te leren kennen om een fijne tijd mee door te maken.
Ik hoop echt dat je even de tijd voor me neemt, als je me meteen al leuk vind dan wil ik graag een keer met je afspreken. Ik heb wel de verwachting dat je net als ik single bent en een vaste relatie zoekt.
Het alleen zijn begint me een beetje parten te spelen, ik wil heel graag een man leren kennen met wie ik mijn dagen mag slijten maar kan je wel verzekeren dat dat er nog heel veel zijn.