Dating met hete oma Saolifant van 56 uit s-Hertogenbosch, Noord-Brabant
EmilyG (66)
★★★★☆
In onze kringen is het niet heel gewoon, als je met een andere man iets leuks gaat doen. Je gaat dan vaak over de tong, maar ik kan daar absoluut niet mee zitten.
Uniek ben ik zeker als persoon, maar misschien is ieder persoon dat wel. Ik ben altijd vrolijk en sta met het goede been op, zo een maatje zoek ik ook graag in mijn leven.
Dat jonge mensen meer uithoudingsvermogen hebben dat is een feit maar ik kan best met hen nog mee hoor. Ik hou van lekker genieten en vooral een man heerlijk pijpen. Verschillende standjes en het liefste seks op een spannende plaats. Al overtuigd of wil je eerst even komen proberen!
Ik heb een zwak voor mannen die voor zichzelf op kunnen komen. Ik heb het ook altijd eens willen doen met een man die jonger is dan mij, al hoeft dat niet perse.