Mijn vorige relatie is net over, ik ben verhuisd zit nu alleen op een doodsaai flatje al zeg ik het zelf, maar heb een dak boven mijn hoofd. Ik zoek echt afleiding, een lieve man die mij op andere gedachten kan brengen.
Sexdate met sexy mama Serieusopzoek van 43 uit Rheden, Gelderland
Mirene (58)
★★★★☆
Als oudere dame is het moeilijk om nog aan je trekken te komen. Het lijkt wel alsof alle mannen van mijn leeftijd in slaap gevallen zijn of zo. Ik heb helemaal geen behoefte aan uren te knuffelen. Wat ik wil, is gewoon pure seks, liefst hard, lang en diep. En op mijn leeftijd ben ik ook nog steeds niet bang van een experimentje meer of minder, je kan het maar allemaal beleefd hebben in je leven.
Als de man van huis is dan danst de vrouw op tafel haha. Nee zo erg is het niet gesteld hier! Maar ik wil wel een dansje doen hoor, samen met jou misschien?
Ik merk gewoon dat er iets speelt bij mijn vriend maar hij wil daar niets over zeggen. Ik verdenk hem ervan dat hij een andere vrouw heeft leren kennen die hem meer bevalt. Denk dat het geen slecht plan is om een andere man te gaan zoeken en hoop die hier te leren kennen.
Ik hou er van om leuk uit te zien, want ik besteed veel aan mijn uiterlijk. En zoek ik een leuke man die ook ook goed uitziet en waarmee ik mezelf kan zijn.